nabytekfrank.cz

Matrace a rošty

Zdravému spaní věnuje naše firma hodně úsilí a proto se nám daří kvalitně uspokojovat i náročné zákazníky. V sortimentu matrací a roštů do postelí jsme si vybrali výrobce a dodavatele pouze z České republiky od nichž je zajištěný kvalitní servis.

Při výběru matrací je velice důležité vědět, na jakou váhovou kategorii matraci kupujeme, na čem bude matrace uložená, jestli na desce, laťovém roštu , lamelovém roštu, případě polohovacím lamelovém roštu. 

 

Pružinové matrace patří k nejznámějším a nejstarším typům matrací. Vyznačují se vysokou vzdušností a dlouhou životností. Moderní variantou pružinových matrací jsou taštičkové matrace. Pružiny mají menší průměr a každá je zabalena do pouzdra z netkaná textilie.

 

................................................            .................................................             ...........................................

 

 

Pěnové matrace nabízíme z PUR pěny , studené pěny a VISCO (líné) pěny.

Výhodou všech pěnových matrací je jejich schopnost přizpůsobit se tělu. Veškeré pěny se vyrábí v různých tuhostech a tvrdostech.

 

..................................................             ................................................        ........................................

 

Latexové matrace  patří mezi nejměkčí a nejpružnější matrace na trhu. Velmi dobře se přizpůsobí každé poloze těla.  Mají také dlouhou živostnost a tyto matrace je nutné kombinovat s polohovacími lamelovými rošty.

 

..................................................                 .............................................         ...........................................

 

Rošty nabízíme všechny druhy vyráběných typů. Od laťových roštů spojených páskou, přes pevné v rámu, pevné lamelové, polohovací lamelové až po elektrické polohovaí lamelové. Vždy je důležité , aby rošt byl v souladu s vhodným typem použité matrace.