nabytekfrank.cz

Postele

Naše firma nabízí všechny druhy postelí a dvoulůžek. Postele a válendy nabízíme v šířkách od 80 cm - do 90 cm. Širší postele máme v nabídce 110 cm - 140 cm, ty jsou hodně oblíbené u mládeže a dospívajích děti. Nejširší dvoulůžka nabízíme v šířích 160 cm - 180 cm.

 

 Pro zákazníka cenově nejpřijatelnější jsou postele a dvoulůžka celočalouněná. Má to však své nevýhody, že matrace je pevně začalouněná a tudíž při proležení matrace je výměna matrace složitější a spíše práce pro čalouníka. Tyto postele jsou většinou s úložným prostorem.

 

...................................................              .............................................         .............................................

 

Další možností čalouněné postele je ta, že je čalouněný  pouze korpus postele, případně čelo a matrace je tam pouze volně vložená. U těchto postelí je výhoda lehké výměny matrace v případě proležení. Navíc můžeme matraci různě otáčet a tím prodloužit její živostnost. Tyto postele se dají vhodně doplnit třeba přehozem přes postel a jsou také většinou s úložným prostorem.

 

...............................................           .................................................      ............................................

Do velké obliby našich zákazníků se dostaly postele sice z dřevotřísky, ale korpusy jsou ze silnějších desek, t.j.25 mm u některých dokonce až 36 mm. Tyto postele se vyznačují velkou pevností. U některých těchto postelí je možnost upravovat si výšku spaní zvýšením či snížením patek kování v bočnicích.   

 

............................................         .................................................             ..............................................

 

V naší nabídce nesmí v žádném případě chybět ani postel z opravdového masívu. Opět nabízíme od nejlevnějších t.j. ze smrku, dále pak nabízíme postele z borovice a z opravdu tvrdého dřeva buk i dub. Tyto postele doporučujeme pro opravdu náročné zákazníky.